לוגו valet שירותי vip נתבג ושדה התעופה

מהם היתרונות בשימוש בהסעה לשדה התעופה?

כנף של מטוס

תוכן עניינים

שתפו את הפוסט:

credit: @chaolik, Freepik

כעת, לאחר שהוסרו הגבלות הנסיעה לרוב המדינות, אנשים רבים חושבים כעת לצאת לחופשה ממושכת בחו"ל כדי לתפוס קצת שמש חורפית, להרגיע את עצמותיהם ולהרים את רוחם. 
נסיעה לחו"ל היא הבילוי והחופשה האהובה על רובנו, ואם אפשר לחסוך בזמן המתנה או להשתמש בשירות הסעות נתב"ג, למה לא? כולנו אוהבים להתפנק – מערך הסעות לנתב"ג יעניק לכם המון יתרונות בטיסה הבאה שלכם – בואו נעבור על כמה מהם

נוחות

מלבד הגעה לשדה התעופה בזמן, השימוש בחברת הסעות נוח מאוד. הם אוספים אתכם מהבית ומורידים אתכם ממש מחוץ לטרקלין היציאה בשדה התעופה. בחודשי החורף הללו, אין דבר גרוע יותר מאשר לנסות להשתמש תחבורה ציבורית, לחכות לרכבת מקשרת או להסתובב בין אוטובוסים!

בטיחות

הבטיחות שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו, לַחֲלוּטִין. כאשר אתם נוסעים בהסעה משדה התעופה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתגיעו לשדה התעופה בצורה בטוחה ואחראית. נהגי הסעות משדה התעופה אינם נוהגים במהירות, אינם נוהגים בפזיזות ויש להם כבוד ללקוחותיהם ולחברים הנהגים כאחד.

גמישות

ישנן אפשרויות רבות זמינות מבחינת השירות שהעברות משדה התעופה יכולות להציע לך. לדוגמה, בחירת הרכב תלויה בכם, אם אתם רוצים להכיל יותר אנשים, מיני אוטובוסים זמינים, אבל אם אתה נוסע לבד, אולי תרצה להגיע בסטייל במרצדס בנץ נוצצת! ייתכן שתרצו להגיע לשדה התעופה מוקדם מהנדרש ולעשות שימוש בחנויות הקמעונאיות או בברים בטרקלין היציאה. הגמישות תלויה בכם – העברה משדה התעופה בדיוק כמו שאתם רוצים!

ללא דמי חניה לרכב

כשאתם שוכרים הסעה משדה התעופה, אתם יכולים להיות בטוחים שלא צריך לשלם דמי חניה מופרזים. אם אתם יוצאים לחופשה לכמה שבועות ומשאירים את המכונית שלך בשדה התעופה, דמי החניה יכולים להיות גבוהים מאוד, עם שירות הסעה לנתב"ג, כל הטרחה הזו נחסכת מכם.

ללא נשיאת מזוודות מיותרת

דמיינו את התרחיש – עליכם להגיע לשדה התעופה בזמן והחלטתם לנסוע ברכבת. אתם צריכים להחליף רכבת בדרך. צריך להיאבק עם המטען שלכם כדי להגיע לתחנת הרכבת, לשאת אותו למעלה ולרדת במדרגות, לגרור לתוך הרכבת העמוסה בנוסעים אחרים. ולאחר מכן אתם צריכים להילחם דרך עשרות אנשים בכדי לרדת, למצוא את רציף הרכבת השני ולחזור על כל התהליך! איזה כאב!

האלטרנטיבה היא לשכור הסעה משדה התעופה! הכבודה נכנסת ישר לתא המטען על ידי הנהג, הכבודה יוצאת ישר אל ביתכם. פשוט וקל.

אין זמן המתנה

ניתן להעריך שזמן ההגעה לנתבג יקטן בחצי לעומת השימוש בתחבורה ציבורית, עם הסעות לנתב"ג, אין צורך לחכות לאף תחבורה ציבורית שאולי תתעכב, אולי יהיה מקום ואולי לא, אולי לא תהיה בכלל תחבורה ציבורית בשעה שתרצו להגיע לנמל התעופה.

ללא ביטולים או עצירות

היתרון הגדול של העברות לשדה התעופה הוא ללא לחץ! לא תצטרכו להילחץ על החמצת רכבת מקשרת או להתחרפן כי הרכבת שאתם חייבים להגיע בוטלה. לא תצטרכו להשלים עם יעדי ההורדה האינסופיים לכאורה שמביאים נסיעה באוטובוס.

עוד כתבות שיעניינו אותך

תמונה ראשית מקומות קדושים לדרוזים
בלוג סיורים מודרכים

הכירו את המקומות הקדושים ביותר לדרוזים בישראל

מקומות קדושים לדרוזים – הדרוזים הם קבוצה אתנו-דתית ייחודית, שמקיימת אמונה מונותאיסטית שהתפצלה מהאסלאם השיעי במאה ה-11. הדרוזים דוברי ערבית, וחיים בעיקר בלבנון, סוריה וישראל.

צריכים שירות VIP בשדה התעופה?

רקע