לוגו valet שירותי vip נתבג ושדה התעופה

שירות מהיר בשדה – מה הוא שירות מהיר בשדה התעופה?

מטוס ממריא משדה התעופה. עיבוד והמחשה בתלת מימד.

תוכן עניינים

שתפו את הפוסט:

Image credit: @digitalpen, Freepik

שירות מהיר בשדה – בזבוז זמן בהמתנה בשדה התעופה, תורים במחסומים, ללכת לאיבוד בשדות תעופה צפופים, לחץ… כן, תתמודדו עם כל זה ועוד מאבקים בשדה התעופה אם לא תשתמשו בשירותי VIP של שדה התעופה כדי להפוך את חווית הנסיעה שלכם לטרחה -חינם וקל יותר. 

מה המשמעות של שירות VIP בשדה התעופה?

שירותי VIP בשדה התעופה פירושם שירותי הקלות בהליכי שדה תעופה מורכבים כך שתבטיחו מעבר חלק בשדה התעופה ותדלגו על תורים ארוכים עם גישה בלעדית לדלפקי הגירה וסיוע בטיפול בדרישות הנסיעה של כל נוסע והחשוב מכל שכל נוסע של כל מחלקה שהוזמנה יכולה להזמין שירותים אלה ללא תנאי להיות נוסע מתמיד, חבר במועדוני החברות השנתיים או נוסע VIP.

שירות מהיר בשדה

לעזור לנוסעים לדלג על תורים ארוכים בשדה התעופה ולשכוח את הטרדות של רשמי שדה תעופה מסובכים, על ידי הצעת עוזרת אישית שמנחה אותך בכל נהלי שדה התעופה ועוזרת לך לסיים את כל הפורמליות, שירותים מהירים כדי להימנע מהמוניות ולעבור בנתיבים מיוחדים לא תפוסים עבור בדיקות צ'ק-אין, הגירה, אבטחה ו-COVID-19, גישה לטרקלין שדה התעופה כדי ליהנות מהחלק היוקרתי ביותר של שירות Meet and Greet עם גישה מובחרת לטרקלין שדה התעופה בו תוכלו לשבת ולהירגע במהלך זמן ההמתנה בשדה התעופה , שירות הובלת עגלות כדי לחסוך לך זמן ומאמץ בשדות תעופה גדולים, סיוע סבל לשאת את המטען הכבד שלך ועוד…

תן לנו לעזור לך לשפר את חווית שדה התעופה שלך. אנו מציעים את שירותי ה-VIP האקסקלוסיביים שלנו לסיוע בשדה התעופה. הסוכנים הידידותיים שלנו יעזרו בביצוע הצ'ק-אין, יסייעו במטען, ילוו דרך האבטחה ויוודאו שתגיעו לשער בשלום. נוכל לסייע גם בקשרים בין טיסות, שירותי הגעה, סיוע למשפחות המטיילות עם ילדים קטנים או קשישים ועוד.

מגיע לך את השקט הנפשי ששירותי הסיוע החיוניים שלנו בנמל התעופה יכולים להציע. הסוכנים המומחים שלנו מחכים לעזור לך לנווט בשדה התעופה בבטחה ובצורה חלקה, כדי שתוכל ליהנות מהנסיעה שלך.

שירות מהיר למשפחות

אנו מודעים היטב לכך שטיסה עם ילדים היא אתגר. סידורי הטיסה המתישים, הדאגות לפני הטיסה, ואז מגיע הזמן הארוך המושקע בהמתנה בתורים בשדה התעופה.

יש לנו צוות מיומן שיקל עליכם את חווית הטיסה עם ילדים, ובהחלט נחסוך לכם זמן יקר אנחנו נדאג להעלות חיוך על הפנים כבר עם הגעתכם לשדה התעופה ונדאג לכל מה שצריך כדי שהמסע המשפחתי שלכם יתחיל ברגל ימין.

עוד כתבות שיעניינו אותך

תמונה ראשית מקומות קדושים לדרוזים
בלוג סיורים מודרכים

הכירו את המקומות הקדושים ביותר לדרוזים בישראל

מקומות קדושים לדרוזים – הדרוזים הם קבוצה אתנו-דתית ייחודית, שמקיימת אמונה מונותאיסטית שהתפצלה מהאסלאם השיעי במאה ה-11. הדרוזים דוברי ערבית, וחיים בעיקר בלבנון, סוריה וישראל.

צריכים שירות VIP בשדה התעופה?

רקע